інформація

17 Травня, 2022 р., 14:53
30.04.2022 набули чинності законодавчі зміни, що відновили право на достроковий вихід на пенсію особам, звільненим з роботи у зв’язку із реорганізацією/ліквідацією підприємства або за станом здоров’я (не більш як за півтора року до досягнення пенсійного віку).
17 Травня, 2022 р., 14:26
В умовах воєнного стану, запровадженого у зв’язку з російською агресією, коли чимало українських пенсіонерів змушені були покинути свої оселі, для громадян, які отримували пенсію за місцем проживання, одним із найбільш зручних варіантів вирішення питання щодо подальшого отримання пенсійних коштів стала можливість переведення виплати пенсії на рахунки банківських установ.
17 Травня, 2022 р., 09:22
30.04.2022 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» (далі – Закон 2040), яким передбачено ряд змін у пенсійному законодавстві. Надаємо огляд окремих з них.
12 Травня, 2022 р., 10:46
З 30.04.2022 набрали чинності зміни в проведенні щорічної індексації пенсій з урахуванням показників інфляції та росту заробітної плати.
11 Травня, 2022 р., 16:48
В газеті «Пенсійний кур’єр» – завжди актуальна інформація. На сторінках видання можна ознайомитись з останніми змінами у пенсійному законодавстві, почитати фахові роз’яснення пенсійних питань, отримати практичні поради з вирішення соціальних та побутових проблем.
11 Травня, 2022 р., 11:16
19 травня 2022 року о 14-00 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбудеться онлайн навчання із страхувальниками на тему: «Про електронні листки непрацездатності». Відеозустріч буде проводитися на відеоплатформі ZOOM. Під час заходу фахівці пенсійної служби краю нададуть детальні консультації та відповіді на питання слухачів.
10 Травня, 2022 р., 16:17
Варто пам'ятати, що роботодавець повинен розрахуватися з працівником за усіма виплатами, які йому належать, в день звільнення. Такий обов'язок визначає ст.116 Кодексу законів про працю.
06 Травня, 2022 р., 13:20
Пенсійний фонд реалізував можливість формування в електронному вигляді  інформації з Електронного реєстру листків непрацездатності засобами вебпорталу.
05 Травня, 2022 р., 16:43
Щороку все більше пенсіонерів при виборі способу отримання пенсії надають перевагу банківському обслуговуванню.