інформація

23 Вересня, 2022 р., 18:16
Набрали чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що дають право на продовження виплати пенсії при укладенні контракту про проходження служби цивільного захисту.
22 Вересня, 2022 р., 13:02
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запрошує на роботу спеціалістів з вищою освітою
21 Вересня, 2022 р., 18:33
           Шановні буковинці!
21 Вересня, 2022 р., 18:32
         Кожен роботодавець повинен усвідомлювати відповідальність за своїх працівників, забезпечуючи соціальний захист їхніх прав та можливість отримувати справедливо зароблену пенсію.
21 Вересня, 2022 р., 18:31
Зручним нововведенням для сучасних пенсіонерів стало електронне відображення пенсійного посвідчення в додатку "ДіЯ". Такий формат позбавляє необхідності носити документ із собою й водночас мати можливість у будь-який момент за потреби ним скористатися, відкривши мобільний додаток.
21 Вересня, 2022 р., 18:29
В непростих реаліях воєнного стану для українських пенсіонерів, особливо тих, які в пошуку порятунку вимушено залишили свої домівки, надзвичайно важливо мати можливість отримання пенсійних коштів незалежно від місця реєстрації та перебування на пенсійному обліку. Таку можливість забезпечує банківське обслуговування з виплати пенсій.
14 Вересня, 2022 р., 21:15
В Реєстрі застрахованих осіб на кожну застраховану особу заведена персональна облікова картка, в якій накопичується інформація про розмір нарахованих заробітків та суми сплачених з них внесків, отримання різних соціальних виплат, тривалість набутого страхового стажу, розмір пенсії тощо. Перевірити ці дані та за потреби внести корективи має можливість кожна застрахована особа, звернувшись до будь-якого територіального відділення Пенсійного фонду України. Для цього потрібно мати при собі тільки паспорт і  довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). Найзручніше ж це робити у режимі онлайн,  зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису або авторизувавшись на цьому сервісі через Інтегровану систему електронної ідентифікації GovID. Авторизацію за допомогою GovID, яка передбачає вхід на вебпортал через мобільного оператора (MobileID) або номера банківської картки (BankID), можна здійснити як на сайті порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, так і в мобільному застосунку «Пенсійний фонд».