інформація

09 Лютого, 2023 р., 08:33
Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ, та/або електрична енергія, – соціальні нормативи для опалення чи теплопостачання приміщення під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну комунальну послугу за вибором людини.
07 Лютого, 2023 р., 16:53
Постановою від 27.12.2022 №1449 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця (власника або уповноваженого ним органу, фізичної особи, яка використовує працю найманих працівників) у зв'язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров'я за наявності у нього права на призначення дострокової пенсії за віком.
07 Лютого, 2023 р., 15:09
Перелік пільг з оплати житлово-комунальних послуг, що надаються з урахуванням доходів, визначено Порядком надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389). До таких пільг належать, зокрема, пільги з оплати:
07 Лютого, 2023 р., 13:33
Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) провадиться відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 21.09.2022 № 2620-ІХ (далі – Закон № 2620).
07 Лютого, 2023 р., 09:48
Субсидія — це адресна допомога, що надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Призначається вона, якщо доходи мешканців домогосподарства, що проживають в житловому приміщенні, не дають змоги самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, комунальні послуги, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
06 Лютого, 2023 р., 13:36
Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).
06 Лютого, 2023 р., 12:52
В заявах-розрахунках зі статусом «Не прийнято» причина неприйняття заяви-розрахунку відображається у вигляді коментаря фахівця Пенсійного фонду України у графі «Причина відхилення».
06 Лютого, 2023 р., 11:43
Заява-розрахунок формується в розділі «Заяви-розрахунки» електронного кабінету страхувальника.