ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ЦНАП - це постійно діючий робочий орган, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

У Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.

Послуги надаються: всім бажаючим

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

- доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;

- рівність перед законом;

- організаційна єдність;

- відкритість та прозорість;

- зрозумілість процедур;

- оперативність та своєчасність у вирішенні питань;

- забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

- організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

- спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;

- запобігання корупції, ліквідація посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг.

Начальник ЦНАП                                                          ХАЩУК

Марія Іванівна

Державний реєстратор                                                 РІЗАК

Людмила Іванівна

Адміністратор ЦНАП                                                    ГОРБАН

Іванна Іванівна

Адміністратор ЦНАП  ВРМ  с. Плоска                  ЛІСКА

Галина Василівна

Адміністратор ЦНАП ВРМ с.Шепіт               БЕРЕЗОВСЬКИЙ

Володимир Володимирович

Центр надання адміністративних послуг працює в Селятинській сільській територіальній громаді з 2021 року. Громадяни можуть отримати до 186-ти різних адміністративних послуг як в центральному офісі так і у віддалених робочих місцях.