Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Протидія домашньому насильству

Інформація щодо протидії домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Прийом заяв від постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюються Селятинською сільською радою  за адресою: с. Селятин, вул. Українська, 2, Вижницький район, Чернівецька область.

Відповідальна особа: Горбан Світлана Петрівна, моб.тел.: +380682643413

Графік роботи:

з 8:00 до 17:00 щоденно,

п’ятниця з 8:00 до 16:00

У вихідні, святкові та неробочі дні та години постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши до  відділення поліції  №1(смт. Путила) Вижницького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за телефоном 102.

Засоби впливу на кривдника

Законом встановлено, що до кривдника (особи що вчинила домашнє насильство у будь-якій формі) суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству може бути встановлено спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству. До спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству належать:

09:42 26.02.2021

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запроваджено комплексний підхід та визначено систему заходів щодо запобігання та протидії фізичному, психологічному та сексуальному насильству в сім’ї.

09:31 26.02.2021

Що таке домашнє насильство

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю                           (ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від11.11.2001 №2789-I)

09:27 26.02.2021