Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Про відділ

Основними завданнями Відділу є:

Реалізація державної політики у сфері регулювання земельних відносин та житлово-комунального господарства на території Селятинської ТГ (далі - ТГ).

Участь в організації і здійсненні землеустрою та моніторингу земель на території ТГ.

Участь у розробленні і виконанні загальнодержавних, регіональних та місцевих програм у сфері використання і охорони земель, охорони довкілля, здійснення землеустрою та моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, приватизації земельних ділянок, у сфері житлово-комунального господарства, з питань комунальної власності, благоустрою та розвитку інфраструктури.

Підготовка матеріалів та проектів рішень у сфері регулювання земельних відносин, житлово-комунального господарства, з питань комунальної власності, благоустрою та розвитку інфраструктури на розгляд виконкому та сільської ради.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ