A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Селятинська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Структура Селятинської ОТГ

Керівництво


Сільський голова                                                                     Полянчук Валерій Кузьмович


Секретар сільської ради                                                         Гайдеєв Сергій Григорович


ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ


Заступник сільського голови                                              Бойчак Андрій Олександрович


Керуючий справами виконавчого комітету                    Миронюк Алла Миколаївна                


 Староста:                                                     


Плосківський старостинський округ                                 Ліска Галина Василівна


Шепітський старостинський округ                                     Березовський Володимир 

                                                                                                                 Володимирович


Фінансово-економічний відділ


Начальник відділу                                                                    Скидан Лариса Драгошівна


Провідний спеціаліст з фінансових питань                      Пилипко Світлана Іванівна


Провідний спеціаліст з економічних питань                    Карабка Уляна Іллівна


Відділ бухгалтерського обліку та звітності


Головний бухгалтер                                                            Чев'юк Наталія Петрівна


Спеціаліст-бухгалтер ІІ категорії                                     Бойчук Марія Іванівна


Спеціаліст-бухгалтер                                                           Шустаковська Тетяна Антонівна


Спеціаліст-бухгалтер                                                           Чепіль Світлана Володимирівна


Спеціаліст-бухгалтер                                                           


Відділ земельних відносин, архітектури та комунальної власності


Начальник відділу                                                                 Скидан Сільвія Іванівна


Головний спеціаліст                                                             Михайлюк  Віктор Васильович


Спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії                        Мошуля Марина Аркадіївна


Спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії                        Оманія Тетяна Миколаївна


Відділ освіти, культури, молоді та спорту


Начальник відділу                                                                Косар Роман Дмитрович


Провідний спеціаліст з питань освіти                            


Спеціаліст                                                                             Політанський Андрій Олегович


Інші спеціалісти та службовці


Провідний юрисконсульт


Провідний спеціаліст                                                    Прокоп'юк Валентина Миколаївна


Спеціаліст І категорії                                                    Габур Валентина Василівна


Спеціаліст ІІ категорії                                                   Костиль Анжеліка Геннадіївна


Діловод                                                                               Тонієвич Тетяна Танасіївна


Завідувач ВОБ                                                                  Хащук Марія Іванівна


Технічний персонал


Прибиральник службових приміщень                                  Яремійчук Ганна Іллівна


Прибиральник службових приміщень                                  Левченко Галина Леонідівна


Прибиральник службових приміщень                                   Ткачук Валентина Іванівна


Машиніст (кочегар) опалювач                                                  Гайдеєв Олег Сергійович


Водій

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь