A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Селятинська громада
Чернівецька область, Путильський район

Новини

 

 

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема:

10:30 21.01.2020

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ВОДОЙМАХ ТА ПІД ЧАС ЗИМОВОЇ РИБОЛОВЛІ

Зимова риболовля, напевно, один з найбільш очікуваних активних видів відпочинку. І звичайно ж, в основному рибалки при перших же морозах неодмінно прагнуть вийти на лід, який ще небезпечний і не зміцнілий. Розповім Вам про основні правила поведінки на тонкому льоду, з надією що прислухаючись до них Ви уникнете небезпеки, та збережете своє здоров’я.

10:27 21.01.2020

Правила безпеки під час Водохрещення

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща.  Напередодні свята, представники Путильського РС  УДСНС України нагадують про найголовніші правила безпеки на льоду та під час купання в ополонці. Зокрема, рятувальники звертають увагу на те, що купання допускається тільки в спеціально підготовлених для таких цілей місцях. Також, купання повинно проходити в присутності представників Служби порятунку і медичних працівників. Діти не повинні купатися без нагляду дорослих. Пірнання в ополонку неприпустимо - у воду потрібно заходити акуратно і повільно. Безпосередньо перед купанням слід добре розігрітися, зробити гімнастику, а тільки потім можна занурюватися в крижану воду. Забороняється заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння!

09:59 17.01.2020

Безпека праці у зимовий період

Виконання робіт в зимовий період вимагає особливої уваги від керівників підприємств, організацій, установ, безпосередніх  керівників робіт (майстрів, прорабів) та й самих працівників. Адже крім інших чинників, працівники під час роботи у зимовий період стикаються з декількома додатковими небезпечними факторами. Це і низька температура, і висока вологість повітря, і слизька поверхня, і додатковий одяг, який знижує рухливість і реакцію працівника. Все це разом узяте підвищує ризик травмування в тому числі обмороження.

16:05 13.01.2020

Реєстрація на пробне ЗНО

Розпочалась реєстрація на участь у пробному ЗНО-2020, яка триватиме до 24 січня. Зареєструватися можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість одного тестування – 142 грн.

16:23 03.01.2020

Поїздка до резиденції Святого Миколая

Дякуючи Благодійного Фонду «Я Майбутнє України» було організовано поїздку 19 грудня до резиденції Святого Миколая в кризовому центрі «Місто Добра»  м. Чернівці, для дітей  найбільш вразливих категорій населення Селятинської ОТГ.

17:42 20.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора