A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Оголошення

Оголошення про обговорення проекту організації території земельних часток (паїв)

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту організації території  земельних часток (паїв), що росташовані  на території Селятинської територальної громади (колишня територія Плосківської сільської ради)

10:42 12.07.2021

Оголошення

20 травня 2021 року з нагоди відзначення Дня вишиванки відбудеться свято вишиванок "Одягнемо свій край у вишиванкку".

11:58 18.05.2021

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу дорожнього сервісу, площею 0,0230 га,  що росташована в с. Селятин, вул. Шепітська, 31 А  Вижницького району Чернівецької області.

13:57 15.01.2021

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування гаража, площею 0,0100 га, кадастровий номер 7323584500:01:0480, що росташована в с. Селятин, вул. Українська, Вижницького району Чернівецької області.

11:54 15.01.2021

Оголошення про обговорення проекту організації території земельних часток (паїв)

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту організації території  земельних часток (паїв), що росташовані в ур. Багна на території Селятинської територальної громади

10:43 15.01.2021

Конкурс!

  Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, розпорядження сільського голови від 13.11.2020 №73-ОС "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Селятинської сільської ради" та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника  відділу "Центр адміністративних послуг"Селятинської сільської ради

12:30 13.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь