Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування гаража, площею 0,0100 га, кадастровий номер 7323584500:01:0480, що росташована в с. Селятин, вул. Українська, Путильського району Чернівецької області.

11:40 24.07.2020

Селятинська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Селятинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Селятинської сільської ради із 30.06.2020 р.

11:37 01.07.2020

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, площею 0,0989 га, кадастровий номер 7323583000:01:002:0051, що росташована в с. Плоска, вул. Головна 94, Путильського району Чернівецької області.

09:05 03.03.2020

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  для розміщення громадської забудови пункту пропуску «Руська-Ульма» в адміністративних межах Селятитнської сільської ради Путильського району Чернівецької області (за межами населеного пункту с.Руська по вул.Митницька 7-Б).

16:08 25.10.2019

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  для розміщення громадської забудови пункту пропуску «Шепіт» на території Селятитнської сільської ради Путильського району Чернівецької області (за межами населеного пункту с.Шепіт).

16:07 25.10.2019