Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Оголошення

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території для розмішення та експлуатації вежі стільникового зв'язку мережі ПрАТ "ВФ Україна",   що росташована в с. Селятин, вул. Українська,   Вижницького району Чернівецької області.

15:33 16.11.2021

Оголошення про обговорення проекту організації території земельних часток (паїв)

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту організації території  земельних часток (паїв), що росташовані  на території Селятинської територальної громади (колишня територія Плосківської сільської ради)

10:42 12.07.2021

Оголошення

20 травня 2021 року з нагоди відзначення Дня вишиванки відбудеться свято вишиванок "Одягнемо свій край у вишиванкку".

11:58 18.05.2021

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу дорожнього сервісу, площею 0,0230 га,  що росташована в с. Селятин, вул. Шепітська, 31 А  Вижницького району Чернівецької області.

13:57 15.01.2021

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  на земельну ділянку для будівництва та обслуговування гаража, площею 0,0100 га, кадастровий номер 7323584500:01:0480, що росташована в с. Селятин, вул. Українська, Вижницького району Чернівецької області.

11:54 15.01.2021

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту організації території  земельних часток (паїв), що росташовані в ур. Багна на території Селятинської територальної громади

10:43 15.01.2021