04 Травня, 2022 р., 09:08
Державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Селятинської сільської ради, відповідно до наказу Міністества юстиції, відновив роботу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та проводить наступні реєстраційні дії:
11 Лютого, 2022 р., 10:08
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, розпорядження сільського голови від 11.02.2022 №08-ОС "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Селятинської сільської ради" та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради
01 Лютого, 2022 р., 11:08
Селятинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:
16 Листопада, 2021 р., 15:33
З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території для розмішення та експлуатації вежі стільникового зв'язку мережі ПрАТ "ВФ Україна",   що росташована в с. Селятин, вул. Українська,   Вижницького району Чернівецької області.
12 Липня, 2021 р., 10:42
З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту організації території  земельних часток (паїв), що росташовані  на території Селятинської територальної громади (колишня територія Плосківської сільської ради)
18 Травня, 2021 р., 11:58
20 травня 2021 року з нагоди відзначення Дня вишиванки відбудеться свято вишиванок "Одягнемо свій край у вишиванкку".