Прийміть вітання

14 Березня, 2024 р., 06:45
Сьогодні, 14 березня, святкує свій день народження  державний реєстратор  відділу "Центр надання адміністративних послуг" Селятинської сільської ради Різак Людмила Іванівна.
25 Лютого, 2024 р., 07:05
Сьогодні, 25 лютого, святкує свій день народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №8 Харь Володимир Олексійович.
24 Лютого, 2024 р., 07:04
Сьогодні, 24 лютого, святкує свій день народження начальник фінансового відділу Селятинської сільської ради Скидан Лариса Драгошівна.
19 Лютого, 2024 р., 07:10
Сьогодні, 19 лютого, святкує свій день народження  спеціаліст-бухгалтер  відділу бухгалтерського обліку та звітності Селятинської сільської ради Шустаковська Тетяна Антонівна.
15 Лютого, 2024 р., 07:26
Сьогодні, 15 лютого, святкує свій День народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №8 Добродійчук Юрій Миколайович.
06 Лютого, 2024 р., 07:06
06 лютого відзначає свій День народження член виконавчого комітету Селятинської сільської ради, директор комунальної установи "Центр соціальних послуг" Ліска Ігор Петрович Шановний  Ігоре Петровичу! Шановний імениннику. Прийміть найщиріші вітання з цієї світлої нагоди у вашому житті! Бажаємо вам найперше міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, злагоди в усьому. Аби кожен прожитий день дарував безмежну радість, натхнення та задоволення від праці. Хай Господь примножує ваші сили на многії літа!  З повагою виконавчий комітет Селятинської сільської ради
04 Лютого, 2024 р., 07:11
Сьогодні, 04 лютого, святкує свій День народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №4 Горбан Василь Михайлович.
30 Січня, 2024 р., 07:05
Сьогодні, 30 січня, святкує свій День народження депутат Селятинської сільської ради VIII скликання виборчий округ №1 Дутчак Антон Ярославович.
23 Січня, 2024 р., 08:16
Сьогодні, 23 січня, святкує свій день народження головний спеціаліст Фінансового відділу Селятинської сільської ради Тріщук Наталія Іванівна.
23 Січня, 2024 р., 08:12
Сьогодні, 23-го січня, святкує свій День народження головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітностіі Селятинської сільської ради Галина Петрівна Прокоп'юк.