Селятинська територіальна громада
Чернівецька область, Вижницький район

Прийміть вітання

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні, 10 жовтня, святкує свій день народження спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради Оманія Тетяна Миколаївна.

07:24 10.10.2021

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні, 02 жовтня, святкує свій день народженняспеціаліст ІІ категорії відділу соціального захисту населення Селятинської сільської ради Тонієвич Тетяна Танасіївна.

07:12 02.10.2021

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні, 28 вересня, святкує свій день народження  начальник відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради Скидан Сільвія Іванівна.

07:11 28.09.2021

З Днем Дошкілля!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Селятинської громади!

09:09 27.09.2021

Вітання з Днем народження

Сьогодні, 25 вересня, святкує свій день народження  заступник сільського голови Селятинської сільської ради Бойчак Андрій Олександрович.

08:16 25.09.2021

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні, 20 вересня, святкує свій день народження  спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Селятинської сільської ради Мошуля Марина Аркадівна.

08:22 20.09.2021

З Днем знань

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

08:00 01.09.2021