Відбулась дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура-Кордон»

Дата: 29.05.2018 17:35

Фото без описуФото без описуВідповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, на базі відділу державної прикордонної служби „Селятин” Чернівецького прикордонного загону 27 квітня 2018 року проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура-Кордон». В грі взяли участь команди Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківський, Селятинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ ступенів».
Гарний настрій всім присутнім подарував виступ команди дошкільнят Селятинського ЗДО «Гірські дозорці» під девізом: «Розум, мужність, сміливість і сила, все це, для тебе, моя Україна».

Команди показали набуті знання з військової справи та велике бажання перемогти, в напруженій, гострій та цікавій боротьбі ніхто не хотів поступатися. В семи конкурсах учні демонстрували навики виконання: пісні строю «Впоряд», вправи з АК-74, підтягування на перекладині, стрільби з пневматичної гвинтівки, метання гранати та транспортування потерпілого. Особливо видовищним був етап з перетягування канату – в очній зустрічі лідерів змагань «Едельвейс» КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ ступенів» та «Карпатських козаків» Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Найкращою стала команда «Карпатські козаки» Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів (військовий Сирбов І.Л.). Саме вони вибороли почесне перше місце в змаганнях. Друге місце посіла команда «Едельвейс» КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ ступенів» (військовий керівник Попюк Я.Я.). Третю сходинку п’єдесталу розділили між собою команди «Опришки» Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (військовий керівник Пінчук Ю.Л.), «Патріот» Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (військовий керівник Габур П.П.).

Насамкінець Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, Стадніков В.Ю., т.в.о. начальника відділу державної прикордонної служби „Селятин” Чернівецького прикордонного загону нагородили переможця та призерів грамотами.