Вітаємо переможців ІІІ обласного туру

Дата: 29.05.2018 17:40

В Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Найкращий читач України-2018” (“Книгоманія-2018”). Цьогоріч на обласному турі, за звання «Найкращого читача 2018» змагалось 23 учасники . Ці діти здобули перемогу на районних та міському турах конкурсу в Чернівецькій області.
Конкурс проходив у формі літературного квесту, Учасники демонстрували свої знання українських та зарубіжних письменників, знання літературних казок та рекламували свої улюблені книги поза шкільною ною програмою.

Квест складався з ІV завдань-зупинок:

• І зупинка – «Книжкові хованки»; ІІ зупинка – «Ювілейна»;
  • ІІІ зупинка – Плутанка «Знайди письменника»;
  • ІV зупинка – “Я прочитав і Вам рекомендую” (реклама улюбленої книги).

За правильністю та чесністю квесту стежило ерудоване та поважне журі:

Голова журі:

• Головний спеціаліст управління культури Чернівецької ОДА – Гергелюк Микола Михайлович.

Члени журі:

1. Директор Чернівецької обласної бібліотеки для дітей – Біла Аліна Миколаївна;
  2. Поетеса, член спілки журналістів України – Олена Володимирівна Логінова;
  3. Редактор Видавничого Дому «Букрек» – Пономаренко Олена Михайлівна;
  4. Завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів– Кирилюк Лариса Миколаївна.

Конкурс проводився за підтримки:

Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, Видавничого Дому «Букрек» (генеральний директор Максимець Д, С,) та Чернівецького відділення Української бібліотечної Асоціації.

Селятинську ОТГ представила учениця 6 класу Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця Пінчук Анастасія (керівник Жмурик Діана Леонідівна завідувач філії бібліотеки с.Селятин) де зайняли ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою та бажаєм творчих та літературних злетів