Звіт керівників ЗЗСО та ЗДО

Дата: 12.06.2018 21:31

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю з 06 червня по 08 червня 2018 року в Селятинській об’єднаній територіальній громаді було проведено самозвіт директорів Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ст., Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ст.,, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.Зайця, КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІст.», Шепітського,ЗДО, Плосківського ЗДО, Селятинського ЗДО.

Звіт складався з розділів, а саме:

– загальна інформація про школу;
– кадрове забезпечення закладу;

– методична робота;

– навчальна діяльність учнів;

– зовнішнє незалежне оцінювання;

– виховна та позакласна робота;

– правовиховна робота;

– соціальний захист;

– профорієнтаційна робота;

– співпраця з батьками;

– збереження і зміцнення здоров'я учнів та працівників;

– стан охорони праці та безпеки життєдіяльності;

– фінансово–господарська діяльність;

– управлінська діяльність.

Вони розкрили в повному обсязі всю роботу закладів в 2017-2018 навчальному році. Відмічено як позитивні, так і негативні сторони діяльності.

За результатами голосування трудових колективів роботу керівників ЗЗСО та ЗДО роботу керівників визнано задовільною.