Огляд готовності закладів освіти Селятинської ОТГ до нового 2018-2019 навчального року

Дата: 27.08.2018 13:07

Фото без опису23 серпня 2018 року проходив огляд готовності закладів освіти  Селятинської сільської ради ОТГ до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період комісією у складі: Полянчука В.К. – голови Селятинської сільської ради ОТГ, Косаря Р.Д. – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, Скидан Л.Д. – в.о. начальника фінансово-економічного відділу, Перепічки С.Л. - спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ,

Бевзи П.І. фахівця державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путильського районного управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області, Ільчук Д.С. – представника Путильського районного лабораторного відділення та Яловяка Н.В. – провідного інспектора Путильського РС  УДС НС України в Чернівецькій  області.

Огляд показав, що спільними зусиллями батьків, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу у всіх закладах освіти проведено роботу, спрямовану на покращення освітнього процесу. На стадії завершення знаходяться роботи по капітальному ремонту Плосківського ЗДО, приміщення віддаленої різновікової групи Селятинського ЗДО  в с. Руська.

Відремонтовані приміщення всіх закладів освіти. Частково зміцнено  матеріальну базу, приведено до ладу прилеглі території, спортивні та ігрові майданчики, клумби, поновлено наочність, проведено необхідну роботу щодо організації освітнього процесу відповідно до сучасних вимог.

Чимало зроблено щодо підготовки і впровадження Нової української школи, на 1-ші класи придбано: ноутбуки, ламінатори, плазмові телевізори, сучасні учнівські одномісні комплекти парт, найближчим часом вони надійдуть в школи, також заклади освіти будуть забезпечені дидактичними матеріалами. Робота в даному напрямку продовжується.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису