Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

Дата: 01.09.2018 08:08

Фото без описуТрадиційно кожен навчальний рік починається серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

30  серпня  2018 р., у залі засідань районної ради відбулася серпнева конференція працівників освіти Путильського району та Селятинської сільської ради ОТГ з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік».

У заході взяли участь: перший заступник   голови райдержадміністрації Ямницький М.І., заступник голови районної ради Різак В.О., Селятинський сільський голова ОТГ Полянчук В.К., начальник відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації Горбан С.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ Косар Р.Д., голова районної організації профспілки  працівників освіти Шевчук Л.І., помічник народного депутата І. Рибака Скидан І.В., представники засобів масової інформації, керівники закладів освіти, їх заступники, педагогічні працівники.

Учасників конференції привітала вітальна група вихованців ПЦДЮТ під керівництвом  Москаль Л.Ю.

С. Горбан,  начальник відділу освіти, молоді та спорту райдердежадміністрації та Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, проаналізували роботу відділів за минулий навчальний рік та сердечно подякували колегам за натхненну працю у минулому навчальному році, за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року і окреслили нові горизонти розвитку освіти району, ОТГ.

З вітальним словом виступили: перший заступник   голови райдержадміністрації Ямницький М.І., заступник голови районної ради Різак В.О., Селятинський сільський голова ОТГ Полянчук В.К., помічник народного депутата І.П. Рибака Скидан І.В.

За високі результати роботи педагогічним працівникам району, ОТГ вручено грамоти районної державної  адміністрації, районної ради, Селятинської сільської ради ОТГ, відділу освіти, молоді та спорту.