Особисто звертатись до Пенсійного фонду за довідками для призначення виплат органами соцзахисту не потрібно

Дата: 20.09.2018 15:40

Фото без описуОскільки між Пенсійним фондом та органами соціального захисту населення налагоджена система обміну інформацією, особисто звертатися за довідками для призначення субсидій, пільг та інших соціальних допомог не потрібно. Органи соцзахисту зобов’язані самостійно здійснювати запит до органів Фонду на отримання потрібних документів без залучення громадян. Пенсійна служба у відповідь оперативно надає всі необхідні дані.

Радимо буковинцям не витрачати намарне сили і час на відвідування органів Пенсійного фонду, а у випадках скерування працівниками соціального захисту наполягати на витребуванні ними потрібної інформації у встановленому порядку.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області