Легальна заробітна плата – фундамент майбутньої пенсії. Контролювати міцність цього фундаменту Вам допоможе веб-портал Пенсійного фонду України

Дата: 23.10.2018 09:13

Ви ще не стали користувачем електронного сервісу  веб-порталу Пенсійного фонду України? Приєднуйтесь! Адже перевагами цього ресурсу вже користується 27498 буковинців.

Сьогодні кожна застрахована особа, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, має можливість контролювати свою заробітну плату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються. І якщо ваш роботодавець не сплачує за вас внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ви одразу дізнаєтеся про цей факт і зможете вчасно захистити своє право на соціальне та майбутнє пенсійне забезпечення.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області