Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2018 15:58

Фото без описуШановні депутати, члени виконавчого комітету  та працівники органу місцевого самоврядування

Селятинської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Представляти громаду, знати її проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.    У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою. Але перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень  самоврядних органів.

Особливі слова подяки хочу висловити ветеранам самоврядної ниви, які  своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Селятинській об’єднаній територіальній громаді.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій та сподівань.

З повагою сільський голова   В. Полянчук