Придбано новий шкільний автобус

Дата: 28.12.2018 10:10

Напепередодні Нового року, справжнє свято, завітало в Селятинську  об’єднану територіальну громаду. Спільними зусиллями придбано новий шкільний автобус для Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Техніку, вартістю 1750 тис. грн., придбано за рахунок часткового фінансування з обласного бюджету залишку невикористаних коштів освітньої субвенції у розрахунку 70% (1 208,0 тис. грн. ) та співфінансування з сільського бюджету ОТГ у розмірі 30% (550, 0 тис. грн.)

Свого часу з даного закладу освіти практично новий шкільний автобус було передано для потреб АТО. А спроба Путильського району в 2017 році придбати транспорт на заміну втраченого завершилася невдало.

З нового 2019 року транспортним засобом здійснюватимуть підвіз учнів та працівників  до Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.