Відбувся фестиваль-конкурс народного танцю

Дата: 25.02.2019 08:20

22 лютого 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся фестиваль-конкурс народного танцю.

Захід проводився з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, збереження кращих народних традицій, піднесення творчої активності хореографічних колективів народного танцю та пошуку й підтримки обдарованих дітей закладів освіти Селятинської ОТГ.

Учасники конкурсу продемонстрували належну підготовку та жагу до перемоги. Переможцями стали в середній віковій категорії:

І місце – колектив «Молода Зозулька» Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ст., керівник педагог-організатор Політанська О.І.;

ІІ місце – колектив «Гайналі» Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ст., керівник педагог-організатор Політанська О.І.;

в старшій віковій категорії

І місце – колектив Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ст. керівник педагог-організатор Цега А.С.;

ІІ місце – колектив «Запальні серця» Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ст., керівник педагог-організатор Ревуцька С.М..

Всі колективи нагороджені почесними грамотами Селятинської сільської ради ОТГ.