До уваги громадян, які очікують погашення заборгованості за судовими рішеннями

Дата: 01.03.2019 09:09

Органи Державної казначейської служби України здійснюють погашення заборгованості за судовими рішеннями у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою” №440 від 03.09.2014.

У зв’язку із змінами, внесеними до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, на виконання постанови Правління Національного банку України від 11.09.2017 №89, змінено банківські рахунки, операції за якими здійснюються із використанням платіжних банківських карток з 2625 на 2620.

З огляду на викладене, повідомляємо, що громадянам, які зверталися до судів про здійснення перерахунку пенсій відповідно до Законів України “Про соціальний захист дітей війни”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та мали рахунки 2625, необхідно отримати інформацію про нові банківські рахунки 2620, для подальшого їх надання до територіальних органів Державної казначейської служби України.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області