ІІІ місце в обласному етапі фестивалю – конкурсу народного танцю

Дата: 06.03.2019 09:50

02 березня 2019 року в   Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини  відбувся обласний етап фестивалю – конкурсу народного танцю. Селятинську сільську раду ОТГ представляли два хореографічні колективи.

В середній віковій категорії (12-15 років): колектив «Молода Зозулька» Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,  керівник колективу педагог-організатор Політанська Оксана Іванівна.

В старшій віковій категорії (16-18 років): хореографічний колектив «Гуцулія» Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, номер «Гуцулка», керівник колективу педагог-організатор  Цега Аліна Семенівна.

За результатами підсумків журі хореографічний колектив «Гуцулія» нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за ІІІ місце, а   колектив «Молода Зозулька» нагороджений грамотою за участь у конкурсі.

Дякуємо за належну підготовку та участь у конкурсі! Бажаємо нових здобутків та перемог!!!