Відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд

Дата: 11.03.2019 16:45

5 березня 2019 року в спортивному залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся турніру з волейболу серед жіночих команд Селятинської ОТГ з нагоди 8 березня. Турнір відбувся за ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту, і підтримки керівництва Селятинської сільської ради ОТГ метою пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед молоді та дорослих.

До участі у турнірі було представлено 5 жіночих команд Селятинської ОТГ: жіночі команди Селятинського ЗЗСО, Плосківського ЗЗСО, Шепітського ЗЗСО, Галицівського ЗЗСО та жіноча команда села Руська. У напруженій та цікавій боротьбі

І місце посіла команда жіночого колективу Плосківського ЗЗСО

ІІ місце  посіла команда жіночого колективу Галицівського ЗЗСО

ІІІ місце посіла жіноча команда с. Руська

Переможці та учасники турніру отримали кубки, грамоти відповідних ступенів та солодкі подарунки. Також було відмічено найкращого гравця турніру, ним стала Бороденко Анастасія (Галицівського ЗЗСО).