XIV Буковинський туристичний ярмарок

Дата: 15.04.2019 11:48

13 квітня 2019 року в м.Чернівці на Соборній площі відбувся «XIV Буковинський туристичний ярмарок» в рамках відкриття туристичного сезону 2019, що проводиться з метою популяризації відпочинку в місті Чернівці та на Буковині, зорієнтований на внутрішній і в’їзний туризм та ознайомлення з національним колоритом Буковини.

У рамках ярмарку були представлені туристичні можливості міста Чернівців, районів області, об’єднаних територіальних громад області та інших регіонів України, організовані екскурсії містом, виставка-ярмарок товарів народного промислу, запуск повітряної кулі, гастрофест, майстер-класи, квести, частування та розваги для відвідувачів, а також концерти аматорських колективів.

Даний захід дав можливість поспілкуватися з представниками буковинських туристичних фірм та гостей з усього західного регіону, представлення туристичного потенціалу об’єднаних територіальних громад області.

Нашу Селятинську ОТГ представляли керуючий справами виконавчого комітету Гайдеєв Сергій та провідний спеціаліст з економічних питань Куриш Уляна. На ярмарку громада представила продукцію СОК «Дари Гуцульщини», вироби сільських умільців та туристичний простір Селятинської ОТГ.