Великодня казка

Дата: 06.05.2019 09:03

03 травня 2019 року, о 10.00 год. у Шепітському ЗДО «Світанок» відбулася великодня розвага «Великодня казка» за участю вихованців дошкільної групи (вихователь Заєць О.С.). На розвагу були запрошені батьки вихованців, діти ясельної групи та працівники закладу дошкільної освіти.

Діти та батьки брали активну участь під час розваги: розігрували сценку, виразно декламували віршики, мелодійно виконували пісні, ритмічно виконували таночки, весело грали у гарні великодні ігри. Батьки активно брали участь у конкурсах, які принесли їм багато позитивних вражень.

За активну участь у виставці «Великодня писанка» (Батьки – діти) дошкільники були нагороджені призами. Після розваги для дітей накрили великодній стіл.