A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Селятинська громада
Чернівецька область, Путильський район

Військово-патріотична гра «Джура-Кордон»

Дата: 16.05.2019 22:22
Кількість переглядів: 96

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, на базі  відділу державної прикордонної служби „Селятин” Чернівецького прикордонного загону 15 травня  2019 року проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура-Кордон». В грі взяли участь команди Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Киселицької, Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Плосківського, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

Гарний настрій всім присутнім подарував виступ команди дошкільнят Селятинського ЗДО «Гірські дозорці» з девізом: «Розум, мужність, сміливість і сила, все це, для тебе, моя Україна».

Команди показали набуті знання з військової справи та велике бажання перемогти, в напруженій, гострій та цікавій боротьбі ніхто не хотів поступатися. В восьми конкурсах учні демонстрували навики виконання: пісні строю «Впоряд», вправи з АК-74, підтягування на перекладині, стрільби з пневматичної гвинтівки, метання гранати, транспортування потерпілого та в конкурсі «Слідопит». Особливо видовищним був етап з перетягування канату – в фінальній зустрічі перемогу здобула команда «Патріот» Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

За результатами змагань в всіх видах найкращою стала команда «Опришки» Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник команди Пінчук Ю.Л,). Саме вони вибороли почесне перше місце в змаганнях та головний приз змагань - кубок. Друге місце посіли «Карпатські козаки» Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Сирбов І.Л.). Третю сходинку п’єдесталу розділили між собою команди «Едельвейс» КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник команди Попюк Я.Я.)  та «Патріот» Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник команди Габур П.П.).

Насамкінець Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту ОТГ, Яворський М.С, заступник начальника відділу державної прикордонної служби з особового складу „Селятин” Чернівецького прикордонного загону подякували командам за участь та нагородили призерів почесними грамотами.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора