Конкурс на посаду директора Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Селятинської сільської ради

Дата: 23.05.2019 09:21

СЕЛЯТИНСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

XХ сесія VII скликання

РІШЕННЯ № 66-20/19

22 травня 2019 р.

с. Селятин

«Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора Селятинського

ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Селятинської сільської ради»

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки  України від 28.03.2019 року  № 291 «Про затвердження Типового положення конкурс на посад керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», рішенням сесії Селятинської сільської ради №07-18/19 від 05.03.2019 року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Селятинської сільської ради» сільська рада вирішила:

ВИРІШИЛА:

1. Оголосити проведення конкурсу на посаду директора Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Селятинської сільської ради.

2. Для  проведення  конкурсу  на  посаду директора  зазначеного  закладу загальної середньої освіти затвердити  склад  конкурсної комісії, що додається.

3. Конкурс на посаду директора (керівника) Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Селятинської сільської ради здійснити відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Селятинської сільської ради» та здійснити прийом і розгляд документів  претендентів протягом тридцяти календарних днів з 23.05.2019 року.

4. Конкурсній комісії:

4.1. З  23.05.2018 року по 21.06.2019 року здійснити прийом і розгляд документів  претендентів на посаду директора Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Селятинської сільської ради, перелік документів, що подаються претендентами для участі в конкурсі, додається.

4.2. У п’ятиденний термін після закінчення строку подачі заяв претендентами завершити роботу по допуску до участі в конкурсі кандидатів  на  посаду  директора.

4.3. Провести конкурс, на якому кандидати на посаду директора Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Селятинської сільської ради презентуватимуть особисто проект плану перспективного розвитку закладу освіти 02 липня 2019  року о 10.00  за  адресою: с. Селятин, вул. Українська, 6, приміщення Селятинської сільської ради.

4.4. Подати обґрунтовані пропозиції  Селятинській сільській раді про укладення контракту та призначення на посаду кандидата.

5. 23.05.2019 року оголосити про проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти розмітити на сайті Селятинської сільскої ради.

6. Контроль  за  виконанням  наказу  залишаю за собою.

Сільський голова                                             В. Полянчук

до рішення

Селятинської сільскої ради

від 22.05.2019 р. № 66-20/19

Склад

конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення

вакантної посади директора Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ім. О. Зайця Селятинської сільської ради

Голова комісії:

ФІЦИЧ  Роман Миколайович                              - директор Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, голова постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту населення, молоді, фізичної культури і спорту (за згодою)

Секретар комісії:

ГАЙДЕЄВ Сергій Григорович                    - керуючий справами Селятинської сільської ради

Члени комісії:

БОЙЧАК Андрій Олександрович               - заступник голови Селятинської сільської ради (за згодою)

КОСАР Роман Дмитрович               - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради  (за згодою)

КОЛІСНИК  Людмила Іванівна                                  - голова профспілки комітету працівників Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця (за згодою)

ТОРАК Оксана Дмитрівна              - депутат Селятинської сільської ради, член комісії з питань освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту населення, молоді, фізичної культури і спорту (за згодою)

ЗАЄЦЬ Михайло Васильович                                 - голова батьківського комітету Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця                                       (за згодою)

БЕЧКА Микола Петрович - голова Ветеранської первинної організації Селятинської сільської ради (за згодою)

МУРИНЮК Ярема Іванович                                          - представник батьківського                     комітету

(за згодою)

до рішення

Селятинської сільскої ради

від 22.05.2019 р. № 66-20/19

документів, що подаються для участі в конкурсі

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.