На Путильщині відкрито першу поліцейську станцію

Дата: 29.08.2019 09:26

Поліцейська станція забезпечить якісне та швидке обслуговування громадян, які територіально віддалені від Путильського відділення поліції.

Сьогодні, 28 серпня, відбулося відкриття поліцейської станції у селі Селятин, яка обслуговує 10 населених пунктів.

У приміщенні поліцейської станції несуть службу дільничний офіцер поліції та поліцейські сектору реагування патрульної поліції.

Поліцейська станція обслуговує Селятинську об’єднану територіальну громаду до якої входять 10 населених пунктів: Селятин, Лустун, Шепіт, Плоска, Руська, Галицівка, Верхній Ялівець, Нижній Ялівець, Сарата та Андреківське.

Відкриттю поліцейської станції посприяла Селятинська об’єднана територіальна громада, яка виділила приміщення та забезпечила належні умови для виконання покладених на поліцію завдань. А саме: допомогла з ремонтом, забезпечила меблями та офісною технікою.

В урочистому відкритті поліцейської станції взяло участь керівництво Путильського відділення поліції, прикордонного відділення в селі Селятин, територіальних громад та місцеві жителі.

Громадяни можуть бути впевнені, що правоохоронці завжди на варті їхнього спокою та готові в найкоротший термін прийти на допомогу.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/novini/na-putilshhini-vidkrito-pershu-policzejsku-stancziyu/