Проведено освітянську конференцію

Дата: 30.08.2019 16:46

Фото без описуТрадиційно кожен навчальний рік починається з інструктивно-методичних нарад педагогічних працівників та серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

30  серпня  2019 р., в кабінетах Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця проведено засідання методичних міжшкільних циклових предметних комісій.

По завершенню засідань ММЦПК в актовій залі Селятинського закладу загальної середньої освіти ім. О.Зайця відбулася серпнева конференція працівників освіти Селятинської сільської ради ОТГ з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік».

У заході взяли участь: Селятинський сільський голова Полянчук В.К., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ Косар Р.Д., виконуючий обов’язки старости Плосківського старостинського округу Горбан М.І., керівники закладів освіти ОТГ, їх заступники та педагогічні працівники.

Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, проаналізував розвиток за минулий навчальний рік, сердечно подякували колегам за натхненну працю, якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року,  окреслив нові горизонти розвитку освіти ОТГ  та зазначив: «Якісна освіта- успіх громади».

З доповіддю «НУШ у дії» виступила керівник методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів початкових класів Максімова Г.Г.

З вітальним словом виступили: Селятинський сільський голова Полянчук В.К. та виконуючий обов’язки старости Плосківського старостинського округу Горбан М.І.

Педагогам вручено посвідчення підвищення кваліфікації, грамоти за високі результати роботи 2018/2019 в навчальному році. Кефі В.П. вчено нагрудний знак центрального комітету профспілки працівників освіти.

Насамкінець музичній сувенір прозвучав від дуету лауреатів місцевих та обласних музичних конкурсів та фестивалів учнів Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Цеги Олександри та Цеги Настасії.