У Селятині відбувся святковий концерт до Дня захисника України

Дата: 12.10.2019 14:40

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва 11 жовтня у Селятинському сільському будинку культури привітали військових, воїнів АТО, воїнів афганців Селятинської громади. Для них підготували святковий концерт працівники культури. Не обійшлося і без вручення нагород. На свято завітав військовий комісар Путильського районного військового комісаріату підполковник М. Рожка., який вручив воїнам АТО  грамоти та медалі до свята.

В.Полянчук, голова Селятинської громади,  оголосив подяки воїнам АТО, воїнам афганцям та волонтерам з нагоди Дня захисника України.

По завершенню концерту воїнів очікував святковий стіл організований спеціалістом І категорії з соціальних питань Габур В. та КУ «Центр соціальних послуг» Селятинської сільської ради, директор Ліска І. при підтримці ФОП Селятинської громади.

Ми вдячні вам, наші захисники, за те, що ми живемо у мирі та спокої!