Відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів фізичної культури

Дата: 08.11.2019 08:33

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту  Селятинської сільської ради 06.11.2019 на базі  Селятинської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця. відбулось засідання ММЦПК вчителів фізичної культури закладів освіти Селятинської ОТГ.

Вчитель фізичної культури Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця Маковійчук І.О. провів відкритий урок в 5 класі на тему: «Футбол». Учні виконували елементи футболу та техніку їх виконання. Керівник ММЦПК комісії вчителів фізичної культури та «Захисту Вітчизни» - Кефа В.П. розповів про методичні новинки викладання модуля футбол.

По програмі засідання проведено волейбольний турнір серед дівчат (2003-2006 р. н.) пам’яті О. Зайця. В змаганнях взяли участь юні  волейболістки Плосківського, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів». В напруженій боротьбі перемогу здобула команда Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця та була нагороджена перехідним кубком.  Команди учасники нагороджені грамотами Селятинської сільської ради.