Проведено інтегрований семінар – практикум

Дата: 10.12.2019 12:19

Фото без описуВ понеділок 9 грудня 2019 року на базі Плосківського ЗДО відбувся  інтегрований семінар – практикум за участі директорів та вихователів ЗДО, керівників ШМО початкових класів, вчителів образотворчого мистецтва, практичних психологів Селятинської сільської ради з проблеми: «Наступність між дошкільною та початковою освітою в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

Відповідно до плану роботи з дітками старшої групи проведено заняття з  розвитку мовлення «В країні снігової королеви» (за методикою М. Зайцева) вихователями Плосківського ЗДО - Тетинюк Р. П. та Киселиці А.П.

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри Київського університет ім. Б. Грінченка – Сакалюк О.П. провела майстер-клас  «Оздоровчо - освітня робота з соціальної реабілітації дітей старшого та молодшого шкільного віку засобами арт - терапевтичних технік. Техніка малювання на воді «Ебру»».

Керівником ММЦПК  психологом Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Косар С.З. проведено психологічний тренінг «Пошук шляхів забезпечення цілісного розвитку особистості дитини на різних рівнях освіти (забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти шляхом впровадження методів кінезіології та арт - терапевтичних технік).

В завершенні заходу начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради Косарем Р.Д. та учасниками семінару-практикуму підведено підсумки, обговорено проблеми та шляхи покращення наступності між дошкільною та початковою освітою в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».