Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

Дата: 25.10.2019 16:08

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Селятинської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території  для розміщення громадської забудови пункту пропуску «Руська-Ульма» в адміністративних межах Селятитнської сільської ради Путильського району Чернівецької області (за межами населеного пункту с.Руська по вул.Митницька 7-Б).

Детально ознайомитися з матеріалами проекту Детального плану території  для розміщення громадської забудови пункту пропуску «Руська-Ульма» в адміністративних межах Селятитнської сільської ради Путильського району Чернівецької області (за межами населеного пункту с.Руська по вул.Митницька 7-Б).

Громадські слухання відбудуться 27 листопада 2019 року о 10 годині в актовому сесійній залі  адмінприміщення  Селятинської сільської  ради за адресою : 59131 с.Селятин вул. Українська,2 Путильського району Чернівецької області

Пропозиції та зауваження стосовно розробленого даного проекту Детального плану, приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту його опублікування, у виконкомі Селятинської сільської ради за адресою : 59131 с.Селятин вул Українська,6 Путильського району Чернівецької області, тел: 0680779280  або на адресу електронної пошти: selyatynska_village_council@ukr.net

Адміністрація виконкому Селятинської сільської ради