В Селятинській об’єднаній територіальній громаді стартував чемпіонат з волейболу серед чоловічих команд

Дата: 03.02.2020 14:17

Фото без опису02 лютого 2020 року Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця відбулось урочисте відкриття чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд.

З вітальним словом до гравців та уболівальників звернулись начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради Косар Роман та головний суддя чемпіонату Кефа Віктор. В чемпіонаті беруть участь 7 команд: «Освіта», «Прикордонник» с.Селятин, «Прикордонник» с. Шепіт, «13 район»,  «Плоска», «Руська», «Лісівник» с. Н.Ялівець.

Кожна волейбольна партія була напруженою, з присутністю  інтриги. У підсумку зафіксовані наступні результати: «Освіта» – «Прикордонник с.Селятин» – 2-0, «13 район» - «Плоска» – 1-2, «Руська» – «Прикордонник с. Шепіт» – 2-0.

Наступний тур чемпіонату відбудеться в неділю 9 лютого.