60-річчя КУ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Дата: 15.02.2020 11:45

Коли рідна школа святкує свій 60-й день день народження – це привід зібратися разом ! Школа це не просто будівля. Це світ в якому ми живемо, це місце, що стало рідним, своїм. Адже тут ми не тільки проводимо значну кількість свого часу, тут ми вчимося, осягаємо знань. Усвідомлюючи важливість цього процесу не можна бути невдячним школі і не називати її другою рідною домівкою.В нашому закладі відбулось святкове дійство з нагоди ювілею школи. Гостей гостинно зустрічав директор школи Олександр Ярославович Михайлюк .Свято пройшло у сімейній дружній атмосфері. Діти школи співали, танцювали, показували гумористичні сценки, дарували школі подарунки..На святі були присутні: голова Селятинської ОТГ Валерій Кузьмович Полянчук, керуючий справами Селятинської ОТГ Сергій Григорович Гайдеєв, голова профкому працівників освіти Шевчук Любов Іллівна, які привітали присутніх та вручили цінні подарунки. Ми щиро вдячні всім!