Завершився чемпіонат Селятинської ОТГ з волейболу серед чоловіків

Дата: 02.03.2020 12:04

Фото без описуЗ метою популяризації здорового способу життя, розвитку фізкультури та спорту Селятинської ОТГ протягом лютого 2020 року проведено чемпіонат   з волейболу серед аматорський чоловічих команд ОТГ.

Участь в  турнірі взяли сім команд: «Прикордонник» с. Селятин, «Тринадцятий район» с. Селятин, «Прикордонник» с. Шепіт, «Черемошське лісництво»,  «Освіта»,  «Руська», «Плоска».

Відповідно до Положення турніру команди зіграли між собою один кругВсі команди показали гарну, змістовну гру, хорошу фізичну підготовку та велике бажання перемогти. В підсумку три комадни отримади однакову кількість перемог, і тільки в результаті підрахунку всіх зіграних партій (кращої різниці) визначився переможець:  «Тринадцятий район» с. Селятин, друге місце  «Черемошське лісництво», а третє «Плоска».

Команди були нагороджені почесними грамотами, а переможець кубком.

Дякуємо усім командам за участь та бажаємо нових перемог!