ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Дата: 23.03.2020 10:40

Фото без описуУ цей достатньо складний час вам приходиться переорієнтовувати роботу власного бізнесу, скорочуючи робочий час, працюючи віддалено або взагалі призупиняти роботу.

Для надання вам методологічної допомоги для правильного документального оформлення відносин з найманими працівниками за підтримки проекту ЄС "Різні громади спільні рішення для економічного зростання" було підготовлено інформаційні матеріали із врахуванням законодавчих змін, прийнятих Верховною Радою 17.03.2020р.

В матеріалах розглянуті різні варіанти роботи, наведені зразки заяв та наказів та можливі застереження.

Для отримання матеріалів - зареєструйтесь, будь ласка за посиланням нижче і ми перешлемо вам на електронку. Сподіваємось, це буде корисно і практично...

Довідково. Проект ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" реалізується в межах Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" на теренах Чернівецької області.