ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Дата: 23.03.2020 10:40

У цей достатньо складний час вам приходиться переорієнтовувати роботу власного бізнесу, скорочуючи робочий час, працюючи віддалено або взагалі призупиняти роботу.

Для надання вам методологічної допомоги для правильного документального оформлення відносин з найманими працівниками за підтримки проекту ЄС "Різні громади спільні рішення для економічного зростання" було підготовлено інформаційні матеріали із врахуванням законодавчих змін, прийнятих Верховною Радою 17.03.2020р.

В матеріалах розглянуті різні варіанти роботи, наведені зразки заяв та наказів та можливі застереження.

Для отримання матеріалів - зареєструйтесь, будь ласка за посиланням нижче і ми перешлемо вам на електронку. Сподіваємось, це буде корисно і практично...

Довідково. Проект ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" реалізується в межах Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" на теренах Чернівецької області.