Рятувальники Путильського РС УДСНС нагадують!

Дата: 24.03.2020 10:46

Фото без описуУ зв’язку з карантином, наразі більшість громадян, перебувають вдома!
Тому рятувальники
Путилського РС УДСНС закликають бути обачними та дотримуватись основних правил пожежної безпеки у побуті.
Зокрема:
• не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
• якщо ви обігріваєте помешкання за допомогою пічного опалення, обов'язково перевірте його справність;
• використовуйте тільки справні, сертифіковані електрообігрівачі, встановлені на негорючій основі та дотримуйтесь правил їх експлуатації;
• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
• не паліть у ліжку;
• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Пам'ятайте! Дотримання правил пожежної безпеки зможе зберегти життя вам та вашим рідним!

Рятувальники Путильського РС УДСНС нагадують! У зв’язку з карантином, громадянам Путильського району наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання!

• не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
  • не відвідуйте місця скупчення людей;
  • під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
  • дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
  • подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!

Путильський РС УДСНС