До уваги підприємців громади

Дата: 16.06.2020 08:26

У зв'язку із набранням чинності 03.06.2020 року прийнятого ВРУ Закону України № 592 від 13.05.2020 року "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"", відповідно до якого підлягають списанню за заяваю платника суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску, зазначених у п.4 та 5.ч.1 ст.4 (крім платників єдиного податку) Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", за період з 1 січня 2017 року до дня набрання чинності Закону, а також штрафи та пеня, нарахованні на ці суми недоїмки, у разі якщо платником не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.

Селятинська сільська рада

Плосківський старостинський округ