Дата: 01.07.2020 11:37

Селятинська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Селятинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Селятинської сільської ради із 30.06.2020 р.

Кількісний склад зазначеної конкурсної комісії становить 7 осіб із яких:

- 3 представники від Селятинської сільської ради;

- 2 представники від трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Селятинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» обраних на загальних зборах трудового колективу;

- 2 представники від громадськості Селятинської ОТГ.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
    • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
    • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Селятинської сільської ради (за адресою вул. Українська, 6, с. Селятин Путильського району Чернівецької області, інд. 59131) протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення (до 15 липня 2020 року включно).

Просимо громадськість Селятинської ОТГ та трудовий колектив Комунального некомерційного підприємства «Селятинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Селятинської сільської ради подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу зазначеної конкурсної комісії.