Підтримка ОТГ у боротьбі з пандемією COVID - 19

Дата: 17.07.2020 13:32

Фото без описуВ рамках проекту "Підтримка ОТГ у боротьбі з пандемією COVID - 19" за підтримки програми "U-LEAD з Європою" Селятинська громада отримала благодійну допомогу від Міжнародного благодійного фонду "Карітас України": медичні захисні маски, костюми біологічного захисту, захисні  окуляри, рукавички, дезінфікуючі засоби, респіратори з клапаном та безконтактний термометр на загальну суму 17 612 гривень. Всі отримані засоби передано медикам громади!

Також отримано благодійну допомогу на суму 13 400 гривень – багаторазова захисна маска для обличчя. Отримані засоби захисту передані комунальним закладам Селятинської ОТГ та об’єктам торгівлі, побутового обслуговування розміщеного на території громади.

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану благодійну допомогу.