Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради

Дата: 31.07.2020 10:28

Фото без описуРОЗПОРЯДЖЕННЯ

30.07.2020                                                                                                     №102-ОД

«Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора Шепітського

ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради»

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 38, 39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», рішенням сесії Селятинської сільської ради №07-18/19 від 05.03.2019 року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Селятинської сільської ради»

1. 31.07.2020 року оголосити про проведення  конкурсу на посаду директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради.

2. Затвердити  склад  конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Селятинської сільської ради, що додається.

3. Конкурс на посаду директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради здійснити керуючись статтею 39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту» та відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Селятинської сільської ради» та здійснити прийом і розгляд документів  претендентів протягом двадцяти восьми календарних днів до 28.08.2020 року.

4. Конкурсній комісії:

4.1. З  31.07.2020 року по 27.08.2020 року здійснити прийом і розгляд документів  претендентів на посаду директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради (перелік документів для участі в конкурсі, додається).

4.2. У п’ятиденний термін після закінчення строку подачі заяв претендентами завершити роботу по допуску до участі в конкурсі кандидатів  на  посаду  директора.

4.3. 22 вересня 2020  року (початок  о 10.00 год.) провести конкурс на посаду директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради за  адресою: с. Селятин, вул. Українська, 6, приміщення Селятинської сільської ради.

4.4. До 24 вересня 2020 визначити переможця конкурсу та оприлюднити результати конкурсу на офіційному веб-сайті Селятинської сільської ради.

4.5. Подати обґрунтовані пропозиції на сесію Селятинській сільської ради щодо призначення переможця конкурсу директором Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради.

5. Контроль  за  виконанням  наказу  залишаю за собою.

Сільський голова                                                          Валерій ПОЛЯНЧУК

Затверджено

розпорядженням

від 30.07.2020 р. №102-ОД

Склад

конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення

вакантної посади директора Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Голова комісії:

ФІЦИЧ

Роман Миколайович  - директор Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, голова постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту населення, молоді, фізичної культури і спорту (за згодою)

Секретар комісії:

ГАЙДЕЄВ

Сергій Григорович  - керуючий справами Селятинської сільської ради

Члени комісії:

БОЙЧАК

Андрій Олександрович - заступник голови Селятинської сільської ради (за згодою)

КОСАР

Роман Дмитрович - начальник відділу освіти,  культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради (за згодою)

ЦЕГА Валентина Георгіївна - голова профспілки комітету працівників Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (за згодою)

ТОРАК Оксана Дмитрівна - депутат Селятинської сільської ради, член комісії з питань освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту населення, молоді, фізичної культури і спорту (за згодою)

ЦЕГА Ольга Олексіївна - голова батьківського комітету Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (за згодою)

БЕЧКА Микола Петрович - голова Ветеранської первинної організації Селятинської сільської ради (за згодою)

ПОП’ЮК Василина Василівна  - директор Шепітського ЗДО  Селятинської сільської рад (за згодою)

Сільський голова                                                          Валерій ПОЛЯНЧУК

розпорядження

від 30.07.2020 р. № 102-ОД

документів, що подаються для участі в конкурсі

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії 31.07.2020 по 27.08.2020.