Належне дотримання законодавства про охорону праці допоможе уникнути працівникам ризиків травмування на робочому місці

Дата: 13.08.2020 14:36

Фото без описуУправління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

у першому півріччі 2020 року на підприємствах, в установах, організаціях  області сталося 15 нещасних випадків виробничого травматизму, 4 з яких - зі смертельним наслідком.

За аналогічний період минулого, 2019, року в області було зафіксовано 25 нещасних випадків, у двох із них потерпілі загинули.

Так, у нинішньому році нещасні випадки зі смертельним наслідком сталися на підприємстві залізничного транспорту, в установах соціально-культурної сфери.

Випадки загального виробничого травматизму зареєстровано  на підприємствах будівельної галузі, торгівлі, автомобільного транспорту, пошти та зв’язку, соціальної сфери, тощо.

Найбільшу кількість нещасних випадків зафіксовано у Чернівцях - 9 та у Кіцманському районі - 3.

По одному випадку виробничого травмування сталося у Глибоцькому  та Новоселицькому районах.

Причинами більшості нещасних випадків є невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Територіальний орган Державної служби України з питань праці - Управління Держпраці у Чернівецькій області - звертається до керівників підприємств, установ, організацій регіону з вимогою повного дотримання чинних нормативно-правових актів з питань промислової безпеки, охорони та гігієни праці.