ОГОЛОШЕННЯ конкурсної комісії про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради

Дата: 25.08.2020 11:57

Фото без описуДодаток

до протокольного рішення № 1

від 25.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ

конкурсної комісії про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Плосківського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради

Відповідно до  пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 38, 39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», рішенням сесії Селятинської сільської ради №07-18/19 від 05.03.2019 року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Селятинської сільської ради», розпорядження сільського голови від 21.08.2020 №115-ОД «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради»

25.08.2020 року оголосити про проведення  конкурсу на посаду директора Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради

Місце знаходження  Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської радиУкраїна, Чернівецька область, Путильський район, с.Плоска, вул. Головна, 77

Найменування посади: Директор ЗЗСО.

Умови оплати праці. Посадовий оклад директора закладу відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються  надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та інші заохочувальні і компенсаційні виплати згідно чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра(спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі в конкурсі документи приймаються за адресою: Чернівецька область, Путильський район, с.Селятин, вулиця Українська6Селятинська сільська радаз 8.00 год. 25.08.2020 року до 16.00 год. 23.09.2020 року.

Адреса електронної пошти для довідок: selyatynska_village_council@ukr.net

Телефон для довідок: 0678621519

Перелік документів для участі в конкурсі:

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Дата і місце проведення конкурсу:

13.10.2020 року о 10.00 год.

с.Селятин, вул. Українська 6Селятинська сільська рада (зал засідань)