Проведено змагання з міні-футболу до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 14.09.2020 16:12

Фото без описуЗ нагоди Дня фізичної культури і спорту на спортивному майданчику КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» відбулися змагання з міні-футболу серед команд Селятинської ОТГ. В спортивному дійстві взяли участь п'ять команд: «Багна», «13 район», с. Плоска, с. Руська, «Ветерани». В напруженій спортивній боротьбі  І-місце посіла команда «Багна - представник Павлишин Назар; ІІ-місце - с. Плоска - представник Назар Андрієвич; ІІІ місце – «13 район»  представник  Олександр Барчук.

Кращим воротарем визнано Колісника Сергія («Багна»); кращим гравцем Андрієвича Назара (с. Плоска); кращим бомбандиром Галицю Мар`яна («Багна»); кращим ветераном Попюка Якова. Команди-переможці нагороджені перехідним кубком та грамотами.

Подяка за організацію змагань спортсменам: Барчуку Олександру, Хащуку Аркадію, Семенюку Юрію, Павлишину Назару та вчителю фізичної культури КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Віктору Петровичу Кефі.

Представники команд подякували закладу освіти, на базі якого відбувалися матчі,  подарувавши спортивний інвентар.