Проведено освітянську нараду

Дата: 02.11.2020 15:03

Фото без опису30 жовтня 2020 року  на базі  Селятинської сільської ради проведено нараду з керівниками закладів освіти, заступниками директорів ЗЗСО І-ІІІ ступенів з навчальної роботи, керівниками ММЦПК Селятинської сільської ради.

Відкрив нараду голова Селятинської сільської ради Валерій Кузьмович Полянчук, подякував за роботу та акцентував  увагу освітянам, щодо посилення роботи по покращенню якості знань учнів. Очільник громади пообіцяв і надалі  підтримувати заклади освіти в покращенні матеріально-технічної бази.

Косар Роман Дмитрович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ обговорив основні аспекти організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 н.р. серед учнів ЗЗСО Селятинської сільської ради та дотримання основних протиепідеміологічних заходів під час освітнього процесу.