9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ

Дата: 08.11.2020 20:02

Щиро вдячні працівникам культури, сільських бібліотек та учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі здобутки.

Фото без описуУкраїнська земля завжди була щедрою на таланти, і сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Працівники культури своєю невтомною натхненною працею зберігають давні могутні традиції і плекають майбутні таланти.

Щоденна праця працівників клубів та сільських бібліотек не лише зберігає та примножує духовність і красу, а й виховує почуття національної гідності та підтримує злагоду у суспільстві.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Селятинської сільської ради ОТГ                                                      Роман Косар