Відбувся волейбольний турнір присвячений пам’яті Олександра Зайця

Дата: 20.11.2020 09:46

Фото без описуВідповідно до плану роботи  відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради 11 листопада 2020 року на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця відбувся волейбольний турнір серед дівчат 2004-2007 року народження присвячений пам’яті Олександра Зайця колишнього випускника школи, захисника України, який загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На турнірі було представлено три команди закладів загальної середньої освіти:  Селятинського, Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів». На превеликий жаль, в зв’язку з карантинними обмеженнями, гра пройшла без вболівальників.

В напруженій боротьбі перемогу в турнірі виборола команда Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця та отримали головний приз – Кубок пам’яті ім. О. Зайця, ІІ місце посіла команда КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та відповідно ІІІ місце зайняла команда Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Команди були нагороджені почесними грамотами Селятинської сільської ради.

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису