Увага! "Бізнес- діалог"

Дата: 14.12.2020 15:52

Фото без опису17 грудня  2020 року  відбудеться  захід «Бізнес- діалог» - взаємодія місцевої влади і підприємців.
Запрошуємо  підприємців, власників малого та середнього бізнесу та всіх, хто тільки починає свою справу в Селятинській громаді, до участі у заході «Бізнес-діалог».

Мета зустрічі – об’єднання зусиль для розвитку економічного потенціалу громади, підтримка підприємницьких ініціатив різного рівня.

Для фізичних осіб-підприємців сіл Андреківське, Шепіт, Верхній Яловець, Нижній Яловець, Сарата захід відбудеться в сільському будинку культури с. Шепіт о 9 годині 30 хвилин.

Для фізичних осіб-підприємців сіл Руська, Галицівка, Селятин захід відбудеться в сесійній залі сільської ради о 12 годині.

Для фізичних осіб-підприємців сіл Плоска, Лустун захід відбудеться в сільському будинку культури с. Плоска о 14 годині.

З повагою сільський голова

Валерій Полянчук