Вітання з Новим 2021 роком!

Дата: 30.12.2020 21:43

Фото без описуШановні жителі Селятинської територіальної громади!

Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Селятинської сільської ради VIІІ скликання привітати Вас з  Новим роком!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Вірю, що 2021 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку громади. Для досягнення цієї мети  лише злагоджені дії депутатського корпусу сільської ради у співпраці з виконавчим апаратом ради дадуть змогу покращити наповнення  місцевого бюджету, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє.  Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай вам Боже жити й творити в ім’я України!

Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

З повагою сільський голова Валерій Полянчук

та виконавчий апарат Селятинської сільської ради