Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує

Дата: 29.03.2021 14:00

Будьте уважні! Активізувались «податкові» шахраї!

Головне управління ДПС у Чернівецькій області звертає увагу громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Буковини на активізацію шахраїв, які злочинним шляхом вимагають грошові кошти у платників податків.

Так, до Головного управління ДПС у Чернівецькій області надійшла інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи з номерів +38(095)6214367, +38(095)6650249 та +38(095)1728834, які представляються начальником Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталієм Шпаком.

А також з номерів +38(050)9176647 та +38(094)4904703 представляючись начальником районної ДПІ.

Під час телефонної розмови суб'єкту господарювання наполегливо рекомендують врегулювати питання щодо перевірок господарської діяльності при цьому, зловмисники вимагають перерахувати грошові кошти на картковий рахунок 5167 8031 1859 3446.

Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

У Головному управлінні ДПС застерігають громадян не піддаватись на провокації, бути свідомими та обачними та, у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДПС, негайно повідомити відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102.

Також про такі випадки просимо повідомити Головне управління ДПС у Чернівецькій області у будь-який зручний спосіб, зокрема:

засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції: (0372) 54-56-15;

у письмовому вигляді з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: вул. Героїв Майдану, 200-А,  м. Чернівці, 58013.

ДПС Буковини інформує: Податковий календар - 30 березня 2021 останній день сплати за лютий:

- плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян);

- податку на додану вартість по декларації за лютий 2021 року;

- рентної плати за:

користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

користування радіочастотним ресурсом України;

транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;

транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє, що Державна податкова служба України наказом від 12.03.2021 №280 оновила Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Держреєстр РРО складається з двох основних розділів: Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації (188 моделей), та Реєстратори розрахункових операцій, первинна реєстрація яких заборонена.

У наказі наводиться Перелік реєстраторів розрахункових операцій, виключених з держреєстру у 2016-2018 рр., експлуатація яких не дозволяється (7 моделей).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Тиждень онлайн консультацій: податківці запрошують буковинців до діалогу

Головне управління ДПС у Чернівецькій області з 29 березня до 2 квітня 2021 року проведе тиждень онлайн запитань до податківців. Готуйте свої питання - фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області готові на них відповісти. Запитання та обговорення в коментарях до цієї публікації у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tax.chernivtsi/.

Телефон «гарячої лінії» 0372(54-55-76). Запрошуємо платників до діалогу.

Детальніше: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/459707.html