Проведено освітянську нараду

Дата: 29.03.2021 08:39

Фото без опису26 березня 2021 року  на базі  Селятинської сільської ради проведено нараду з керівниками закладів освіти, заступниками директорів ЗЗСО І-ІІІ ступенів з навчальної роботи, керівниками ЗДО Селятинської сільської ради з дотримання основних протиепідеміологічних заходів.

Відкрив нараду секретар Селятинської сільської ради Гайдеєв Сергій Григорович, подякував за роботу у непростий час пандемії та акцентував  увагу освітян на покращення організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Косар Роман Дмитрович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ТГ обговорив основні аспекти підготовки випускників закладів загальної середньої освіти Селятинської сільської ради до ЗНО-2021 в умовах організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання та наголосив, що заклади освіти повинні забезпечити в повному обсязі прозорість та інформаційну відкритість.